Praca

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapoznaj się z naszymi ofertami pracy. Nawet jeśli nie prowadzimy w danej chwili rekrutacji — napisz do nas a z uwagą zapoznamy się z każdą nadesłaną aplikacją, aby móc w przyszłości skontaktować się i przedstawić potencjalnie intersujące oferty zatrudnienia.

Mechanik samochodowy

Wymagania:

• Doświadczenie w wykonywaniu większości usług z zakresu mechaniki samochodowej;
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie;
• Świetną atmosferę w pracy;
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Indywidualny plan szkoleń.
CV prosimy wysyłać na adres : w.wieclewski@autosalomea.pl

Blacharz -zbrojarz samochodowy

OBOWIĄZKI:

Naprawa blach samochodowych
Wymiana elementów w samochodach ciężarowych, dostawczych, osobowych,
Obsługa specjalistycznych urządzeń np. promienników podczerwieni, systemu pomiarowego,
Przygotowywanie pojazdów do naprawy.
Zakres obowiązków zgodny z wykonywanym stanowiskiem.
Wymagania :

Wykształcenie min. zawodowe,
Doświadczenie na w/w stanowisku,
Znajomość pojazdów wszystkich marek,
Zaangażowanie i motywacja do pracy.

Oferujemy:

Oferty należy składać na adres Auto Salomea sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 217, 02-222 Warszawa, Tel: +48 22 822 00 50, e-mail: r.wozniak@autosalomea.pl

O Nas

Auto Salomea Sp. z o.o. Autoryzowany Serwis Opel, Autoryzowany Dealer Isuzu jest częścią konsorcjum Andrzej Arefiew, w którego skład wchodzą firmy związane ze sprzedażą, wynajmem i kompleksową obsługą pojazdów takich marek jak: VOLVO, OPEL, HYUNDAI, SKODA, VOLSKWAGEN.

Latest Blog

Opel Serwis Posted 17 Aug 2013
Isuzu Salon Posted 13 Sep 2013
Blacharnia I Lakiernia Posted 11 Jul 2013

Adres:

Auto Salomea sp. z o.o.
Autoryzowany Serwis Opel
Autoryzowany Dealer Isuzu
Al. Jerozolimskie 217
02-222 Warszawa
Tel: +48 22 833 00 50